1.در 24ساعت اول پس از تزریق ژل از انجام هرگونه آرایش پرهیز کنید.
2.پس از تزریق ژل، تا ۷۲ ساعت از فشار آوردن و ماساژ لبها شده پرهیز کنید.
3.در۲۴ ساعت اولیه پس از تزریق ژل به لبها، از ورزش های شدید مانند ایروبیک،شنا،بدنسازی و انواع رقص بپرهیزید، و از قرارگرفتن در معرض آفتاب یا گرمای شدید خود را در امان نگه دارید و مشروبات الکلی مصرف نکنید.
4.در برخی از افراد امکان کبودی نیز وجود دارد که طبیعیست نگران نباشید، در صورت ایجاد کبودی بعد از تزریق ژل می توانید از کمپوت یا خود آناناس و قرص های ویتامین C و همچنین از  کمپرس سرد (در ساعت های اولیه بعد از تزریق ژل) و سپس کمپرس گرم(در روزهاى ابتدایى بعد از تزریق ژل لب) استفاده کنید.
5.بعضی اوقات احتمال دارد ژل تزریق شده گلوله گلوله  و سفت شود، این حالت تا دو هفته پس از تزریق طبیعی است، در صورتی که پس از روز چهاردهم بازهم ادامه پیداکرد، حتما پزشک خود را در جریان این مورد قرار دهید.
6.در صورت بروز قرمزی بیش ازحد، یا حساسیت و هر واکنش غیرعادی دیگر، پزشک خود را در جریان قرار دهید.
7.در دو هفته اول از تماس با گرمای زیاد مانند سونا و حمام های داغ پرهیز کنید تا نتایج بهتری را از تزریق دریافت کنید.
8.ورم ها و کبودی ممکن است بلافاصله پس از تزریق ظاهر نشوند و از یک روز پس از تزریق ژل ظاهر شود، میزان ورم و کبودی در افراد متفاوت است در بسیاری فقط به مقدار کمی ورم خلاصه می شود و برای اندکی از افراد، کبودی نیز اتفاق می افتد، میزان کبودی ممکن است تا روز دوم همینطور افزایش یابد، اما پس از گذشت چند روز رفته رفته کاهش پیدا کرده و در نهایت تا دو هفته کاملا از بین می رود.
9. دو هفته پس از تزریق ژل، میتوانید جهت معاینه و ادامه تزریق (در صورت نیاز) به پزشک خود مراجعه کنید.
10.از استاندارد بودن ژل توسط پزشک خود اطمینان پیدا کنید.

مقالات

زیباییژلکلینیک زیباییمدلینگ صورت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *