کوتیشن

دستگاه کوتیشن یکی از روش های لاغری غیر تهاجمی میباشد که به صورت موضعی انجام میشود. کویتیشن با استفاده از امواج صوت سلول های چربی شما را نابود میکند. این امواجی صوتی که گوش های ما قادر به شنیدن آن نیست، و اولتراسوند نام دارند، تکان هایی در چربی های بدن ایجاد می کنند، و باعث شکسته شدن سلول های چربی شده و آن ها را به حالت مایع در اختیار بدن میگذارد. برای مصرف شدن و یا دفع این چربی ها، فرد باید فعالیت بدنی و ورزش انجام دهد تا از جذب دوباره چربی ها توسط بدن جلوگیری به عمل آید.
روش لاغری با دستگاه کوتیشن روشی مناسب برای کاهش وزن و یا درمان چاقی نیست بلکه بیشتر برای تراش دادن بدن و تغییر شکل آن است و در زمره روشهای لاغری زیبایی غیر تهاجمی به شمار می رود. کلینیک ایران زمین با دارا بودن جدید ترین دستگاه کوتیشن و کادر متخصص در خمت شماست.

ال پی جی

یکی از روشهای لاغری موضعی ال پی جی هست که این روش غیرتهاجمی سلولویت هاراشکسته و از بین برد، ال پیجی مانند ماساژی عمیق و بدون درد هست و حس آرامشی خوب پس از انجام دارد، این دستگاه مکشی در ناحیه سلولیت تحت درمان انجام میدهد و خون و اکسیژن را به محل های دارای سلولیت افزایش می‌دهد و پس‌ از آن مایعات خارج‌شده از سلول‌ها از طریق ادرار دفع میگردند.ما نیز در کلینیک ایران زمین از جدیدترین دستگاه ال پی جی توسط اپراتور متخصص استفاده مینماییم.