سوالات متداول

آیا شما سوالی دارید ؟

سوالات زیر از جمله سوالات متداول در زمینه زیبایی است، لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر باز پاسخ سوالتان را پیدا نکردید، با ما در ارتباط باشید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

بهترین روش کاشت مو چیست ؟

روش کاشت مناسب برای هر فرد توسط پزشک متخصص براساس نیاز فرد، سن، میزان بانک مو، میزان طاسی و محل طاسی به روش FIT و روش FUT و یا ترکیبی مشخص میگردد.

لیزر موهای زائد چقدر ماندگار است؟

لیزر موهای زائد دائمی است وقتی فولیکول مو از بین برود. هنگامی که فولیکول مو فقط آسیب ببیند در نهایت مو دوباره رشد می کند. موهایی که در یک مرحله استراحت هستند، آهسته تر از موهایی که در فاز دیگری هستند، رشد می کنند. اکثر افراد می توانند ظرف چند ماه، انتظار رشد مجدد مو را داشته باشند.

لیزر موهای زائد چقدر دردناک است؟

لیزر موهای زائد برای هدف قرار دادن فولیکول های مو با پرتوهای کوچک لیزر با حرارت بالا طراحی شده است. گرچه ممکن است گرما را احساس نکنید؛ اما ممکن است حس سوزن سوزن شدن در ناحیه تابش لیزر بر روی پوست را احساس کنید. همچنین ممکن است بعد از لیزر ناراحتی خفیفی مانند قرمزی و تحریک مشابه آفتاب سوختگی خفیف را تجربه کنید.

میزان موفقیت کاشت مو چقدر است؟

این روش دارای موفقیت حیرت انگیز بیش از 90٪ در برآوردن انتظارات مشتری است و تنها با ادامه نوآوری در درمان ریزش مو، موفقیت بیشتری کسب خواهد کرد. این پیوندها دائمی هستند و نتایج حیرت انگیز واقعی و واقعی دارند و این تصادفی نیست.

موهای کاشته شده چه مدت دوام دارند؟

به طور معمول، پس از پنج ماه کاشت مو، پیوندهای کاشته شده از بین می روند و فضای لازم برای رشد موهای جدید را فراهم می کنند. ریزش یک روند طبیعی و بخشی از چرخه رشد مو است و این برای موهای کاشته شده مفید است.

از ما بپرسید