مجموعه خدمات کلینیک ایران زمین

کلینیک ایران زمین با داشتنن تیم متخصص و مجرب به طیف وسیعی از خدمات زیر در خدمت شما هستیم.

خدمات کیلینیک ایران زمین در کاشت مو

در این مرکز عملیات کاشت موازی مشاوره جهت انتخاب روش مناسب جراحی تا برداشت گرفت و انجام کاشت توسط پزشک و یا با نظارت کامل ایشان انجام میگردد،کلیه عملیات کاشت در این مرکز دارای ضمانتنامه کلینیک میباشد و درصورت عدم رضایت و یاتمایل به تغیرات برای مراجعه کنندگان عزیز تغیرات به صورت رایگان در کلینیک انجام خواهد شد.
روش کاشت مناسبب رای هر فرد توسط پزشک متخصص براساس نیاز فرد، سن، میزان بانک مو، میزان طاسی و محل طاسی به روش FIT و روش FUT و یا ترکیبی مشخص میگردد.

خدمات کلینیک ایران زمین در کاشت ابرو

در کاشت ابرو، فقط موها منتقل نمی‌شوند؛ بلکه ارگان‌های بسیار کوچکی که وظیفه‌ی ساخت موها را برعهده دارند، در ناحیه‌ی ابرو پیوند زده می‌شوند. این ارگان‌ها فولیکول نام دارند و به این ترتیب تارهای موی کاشته شده تا پایان عمر به رشد خود ادامه خواهند داد و مانند ابروهای طبیعی شما نیاز به کوتاه کردن و مرتب کردن خواهند داشت.

خدمات کلینیک ایران زمین در لیزر درمانی

لیزر درمانی یکی از روش‌ های درمانی است که اگر از آن به‌ تنهایی برای رسیدن به بهبودی کامل استفاده شود، می‌تواند بسیار مقرون به صرفه و با هزینه بسیار کمی انجام شود.

لیزر درمانی تکنولوژی مدرنی است که در زمینه فیزیوتراپی جهت درمان اختلالات، مشکلات و دردهای عضلانی و اسکلتی با استفاده از دستگاه لیزر به کار میرود که به آن لیزر تراپی نیز می‌گویند. برای رسیدن به نتیجه مطلوب درمانی، وضعیت جسمانی بیمار ارزیابی می شود، که این ارزیابی شامل سن، جنس، رنگ پوست، نوع و شدت و ضعف درد و… است، که با توجه به این ارزیابی ها فرکانس، مود، توان و سایر پارامترهای لیزر تنظیم می شود و سپس با آماده سازی ناحیه آسیب دیده، لیزر به بدن بیمار تابیده می شود.

مشاوره تخصصی

تیم پزشکی متخصص

تیم مشاوره ما در کنار شماست و شما از مشاوره های تخصصی ما قبل و بعد از عمل برخوردار خواهید شد و احساس آرامش را تجربه خواهید کرد.

paralax (1)

خدمات زیبایی

اطلاعات بیشتر

botoxinfo

خدمات جراحی

اطلاعات بیشتر

مشاوره رایگان

اطلاعات بیشتر

تزریق ژل

اطلاعات بیشتر

خدمات کلینیک ایران زمین در تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس یک روش جوان سازی پوست است که به عنوان یک روش نسبتاً طولانی برای از بین بردن چین و چروک پوست با تزریق مقدار کمی ژل پرکننده بر روی پوست صورت استفاده می شود.
ژل مورد استفاده در این روش یک ماده طبیعی در بدن انسان است. وقتی چین و چروک ها در خط خنده و اخم عمیق تر شوند و خطوط صورت از بین بروند، لب ها شروع به نازک شدن می کنند و صورت فرد جوانی و شادی خود را از دست می دهد. ژل های پرکننده هیالورونیک اسید در زیر این چین ها تزریق می شود تا حجم از دست رفته را جایگزین کرده و ظاهر صورت جوان تری ایجاد کند.

تزریق بوتاکس

خدمات کلینیک ایران زمین در مزوتراپی

مزوتراپی روشی است که از تزریق ویتامین ها، آنزیم ها، هورمون ها و عصاره های گیاهی برای جوان سازی و سفت شدن پوست و همچنین از بین بردن چربی های اضافی و تقویت و رشد موها استفاده می کند.

میشل پیستور، پزشکی در فرانسه، این تکنیک را در سال 1952 توسعه داد و در اصل برای تسکین درد استفاده شد. در طی سال های گذشته، در ایالات متحده و سایر نقاط جهان محبوبیت پیدا کرده است.

در این روش از سوزن های بسیار ظریف برای تزریق به لایه میانی (مزودرم) پوست استفاده می شود. ایده پشت مزوتراپی، این است که مسائل اساسی مانند گردش خون ضعیف و التهاب را که باعث آسیب پوست می شود، اصلاح می کند.

مزوتراپی

لاغری موضعی

در کلینیک ایران زمین از دو روش برای لاغری موضعی استفاده می شود:

  • لاغری موضعی (ال پی جی)
  • دستگاه کویتیشن

 

 

لاغری موضعی با ال پی جی

لاغری موضعی (ال پی جی)

یکی از روش های لاغری موضعی،ال پی جی بوده که این روش غیر تهاجمی سلولویت ها را شکسته و از بین می‌ برد، ال پی جی مانند ماساژی عمیق و بدون درد هست و حس آرامشی خوب پس از انجام دارد، این دستگاه مکشی در ناحیه سلولیت تحت درمان انجام می‌ دهد و خون و اکسیژن را به محل های دارای سلولیت افزایش می‌ دهد و پس‌ از آن مایعات خارج ‌شده از سلول‌ها از طریق ادرار دفع می‌ گردند. ما نیز در کلینیک ایران زمین از جدیدترین دستگاه ال پی جی توسط اپراتور متخصص استفاده می‌ نماییم.

دستگاه کویتیشن

روش لاغری با دستگاه کویتیشن روشی مناسب برای کاهش وزن و یا درمان چاقی نیست بلکه بیشتر برای تراش دادن بدن و تغییر شکل آن است و در زمره روشهای لاغری زیبایی غیر تهاجمی به شمار می رود. کلینیک ایران زمین با دارا بودن جدید ترین دستگاه کویتیشن و کادر متخصص در خدمت شماست.