تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس

یکی از روش های جوان سازی پرطرفدار هست که باید در انجام آن دقت فراوان داشته باشید، این روش تقریبا۱۵ سال است که برای برطرف کردن چین و چروک های سطحی مورد استفاده قرار میگیرد و با فلج کردن عضلات توسط سم بوتولونیوم باعث رفع چین و چروک برای پیشانی وچروک های ظریف اطراف چشم و خط اخم بسیار مناسب است.حتماً برای تزریق بوتاکس به مراکز معتبر درمانی مراجعه بفرمایید. استفاده از این دارو از نظر وزارت بهداشت و درمان کشور، تنها توسط پزشکان متخصص و دوره دیده مجاز میباشد و باید در مراکز درمانی مانند کلینیک‌ها، بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها انجام شود. تزریق بوتاکس در مراکز غیر درمانی مانند آرایشگاه‌ها و توسط افراد غیر پزشک می‌تواند عواقب بدی برای شما به همراه داشته باشد.
کاربردهای درمانی بوتاکس
افتادگی پلک
پریدن پلک یا پرش عضلات چشمی
میگرن مزمن
اسپاسم عضلات گردن
مثانه‌ی پرکار یا بیش فعال
تعریق بیش از حد (هایپرهیدروز)
برخی از اختلالات عصبی مانند فلج مغزی
عوامل تاثیر گذار بر ماندگاری بوتاکس
سن، میزان انعطاف پذیری پوست،میزان عمق چین و چروک‌ها یا خطوط پوستی
قیمت فرآورده‌های بوتاکس با توجه به نوسانات ارز متغیر است. به طور کلی برند دیسپورت گران‌ترین و برندهای نورونوکس و مسپورت در رده‌های بعدی از نظر قیمت جای می‌گیرند. بسته به این که کدام از برند برای تزریق استفاده کنید، قیمت درمان هم تغییر می‌کند.
برند دیسپورت که ساخت کشور انگلستان است، تا قبل از شروع تحریم ها برند دیسپورت یکی از پرمصرف‌ترین برندهای بوتاکس در ایران به شمار می‌رفت.
برند نورونوکس محصول کشور کره، دومین برند فراگیر بوتاکس در ایران بود، این فرآورده قیمت پایین‌تری نسبت به دیسپورت و اثربخشی مشابهی دارد. نورونوکس مورد تایید سازمان FDA نبوده ولی استفاده از آن در ایران مجاز است.
سومین برند مجاز بوتاکس در ایران، که در حال حاضر پرطرفدار ترین برند بوتاکس است مسپورت است. مسپورت یا مصپورت (Masport) برندی ایرانی است که نسبت به سایر بوتاکس‌ها قیمت پایین‌تری دارد. مسپورت از لحاظ کیفیت با نمونه های مشابه خارجی قابل رقابت می باشد و دارای تائیدیه بهداشت ایران میباشد و میتوان آن را از داروخانه ها تهیه کرد.کلینیک ایران زمین جهت انجام بهترین خدمات و دارای کادر متخصص و دوره دیده در دانشگاه های معتبر در خدمت عزیزان میباشد.