لیزر درمانی

لیزر درمانی، بهترین و مقرون به صرفه ترین روش جهت از بین بردن موهای آزاردهده از بدن است.

در کلینیک ایران زمین از جدید ترین و قوی ترین دستگاه های لیزر و توسط اپراتور های حرفه ای انجام میگردد. در این مجموعه بالاترین بازدهی لیزر را با کمترین هزینه تجربه کنید. به این نکته توجه داشته باشید که دستگاه های لیزر باید به طور مدام چک شوند تا آسیبی درآینده به پوست شما وارد نشود، هم چنین درجات انرژی، برای هرشخص باتوجه به سن نوع و رنگ پوست متفاوت میباشد و بازدهی لیزر روی موهای تیره و ضخیم بیشتراز موهای نازک و کرکی میباشد.

Laser-02

لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت آپوجی

الکساندرایت آپوجی از انرژی لیزر Alexandrite برای رفع موهای زائد و رفع برخی لکه های پوستی استفاده می کند. در رفع موهای زائد، انرژی این لیزرکاملا جذب ملانین موجود در ریشه مو شده و به پوست و بــافت هــای اطراف آسیـبی نمی رساند. در نتیجه موهای زائد با این دستگاه بدون هیچ گونه عارضه جانبی از بین می روند و شما دیگر شاهد رشد این موها نخواهید بود. در مجموعه کلینیک زیبایی ایران زمین از دستگاه لیزر الکساندرایت آپوجی برای از بین بردن موهای زائد استفاده می شود.

چرا لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت آپوجی؟

این دستگاه از قدرت و سرعت بالایی برخوردار است و به همین علت مناسب برای نواحی وسیعی از بدن است. جذب بالای ملانین در لیزر الکساندرایت و نتایج مثبت آن در طولانی مدت، آن را به طول موجی عالی برای از بین بردن موهای زائد تبدیل کرده است. لیزر الکساندرایت آپوجی برای اکثر طیف های رنگ پوست قابل استفاده است به شرطی که با آفتاب با سولار برنزه نشده باشند. لیزر الکساندرایت آپوجی برای موهای نازک و ظریفی که با دستگاه های لیزر دیگر از بین نمی روند بیسیار کارآمد است. سیستم خنک کننده داینامیک تعبیه شده در این دستگاه راحتی را برای بیمار فراهم می کند و احساس درد کمتری برای او به همراه دارد.

اکساندرایت آپوجی
اکساندرایت آپوجی

لیست قیمت لیزر موهای زائد

ناحیه بدنقیمت (تومان)
بیکینی200
دست150
زیربغل80
صورت80
کل بدن550
کل پا250