خدمات پیکر تراشی لیپوماتیک

پیکر تراشی لیپوماتیک نوعی لیپوسکلتینگ است که در آن چربی اضافی برداشته شده یا به ناحیه از بدن که نیاز به افزایش حجم دارد، منتقل می شود. لیپوماتیک ممکن است همانند لیپوساکشن به نظر برسد، اما فناوری مورد استفاده در لیپوماتیک برای شکستن و مکش چربی بسیار متفاوت از لیپوساکشن است. به همین دلیل لیپوماتیک منجر به آسیب بافتی کمتر، یکنواختی چربی در زیر پوست، ظرافت بیشتر پوست و اثر ماندگارتر می شود.

 

برای دستیابی به یک نتیجه طبیعی تر، لیپوماتیک بیشتر با روش های دیگر مانند لیفت بدن، افزایش یا کاهش سایز پستان، جراحی پلاستیک شکم یا جراحی های پلاستیک مشابه ترکیب می شود.

 

لطفا توجه داشته باشید که روش لیپوماتیک درمانی برای چاقی نیست، زیرا فقط به اصلاح کانتور بدن منجر می شود و کاهش وزن هدف اصلی آن نیست. اگر به دنبال یک روش کاهش وزن هستید، توصیه می کنیم جراحی های چاقی مانند بالن معده و عمل لیزر معده را بررسی کنید.

لیپوماتیک چگونه انجام می شود؟

پیکر تراشی با لیپوماتیک بیشتر تحت بی حسی موضعی انجام می شود. با این حال، اگر این روش در یک منطقه بزرگتر اعمال شود یا اگر با روش های دیگر ترکیب شود، بیهوشی عمومی توصیه می شود.

 

این روش کم و بیش همان روش لیپوساکشن است. لیپوماتیک برای شکستن سلول های چربی از فناوری صوتی، لرزش و فراصوت استفاده می کند. لوله کانولا به داخل بافت های چربی وارد می شود و با حرکت چرخشی و لرزش آنها را از بین می برد. این حرکات نه به عروق آسیب می رساند و نه به سلول های چربی. با استفاده از چنین فناوری، امکان مکش سلول های چربی به طور کامل وجود دارد و هیچ آسیبی ندارد. سلول های چربی ساکشن شده توسط لیپوماتیک به عنوان ماده پرکننده مجدداً قابل استفاده هستند و می توانند در قسمتهای دیگر بدن مانند پستان، لگن، صورت و غیره تزریق شوند.

 

از آنجا که این روش با لیپوساکشن متفاوت است ، از دست دادن خون و ایجاد زخم در این روش حداقل است. همچنین زمان بهبودی کمتری لازم است. برخلاف لیپوساکشن ، نیازی به بستری شدن در بیمارستان نیست و بیمار معمولاً بلافاصله پس از عمل ترخیص می شود.

 

لیپوماتیک